Rękawiczki Pekari

O skórze pekari.

 Jest to najbardziej ekskluzywna skóra używana do produkcji rękawiczek. Jest niezwykle trwała, miękka i mięsista. Rękawiczki ze skóry pekari są niezwykle oryginalne, luksusowe i trudno dostępne. Skóra pochodzi z Ameryki Południowej gdzie dziko żyje Pekari, nieco podobne do dzika zwierzę.

Oferta eleganckich rękawiczek z pekari jest ograniczona do kilku najbardziej ekskluzywnych marek w Europie. Ceny bardzo często przekraczają 1000 zł za parę.

Ze względu na ograniczenia eksportowe skóra jest trudno dostępna i osiąga ceny ekstremalnie wysokie na światowym rynku.
Jest to skóra wymagająca dużej wiedzy i odpowiednich technik wypracowania, rozkroju i szycia rękawiczek.
Wykonanie jednej pary ręcznie szytych rękawic ze skóry pekari zajmuje nawet 10 godzin (z czego 8 godzin trwa samo szycie).

To wszystko wpływa na końcową cenę produktu i sprawia, że rękawiczki pekari są wyrobem bardzo luksusowym, niepowtarzalnym i na polskim rynku niedostępnym w regularnej ofercie.

W tej chwili oczekujemy aż skóra dotrze do nas z Ameryki Południowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany takimi rękawiczkami proszę zostaw swoje namiary przesyłając je na nasz adres mailowy: [email protected] poinformujemy Cię o rozpoczęciu sprzedaży. Wykonana zostanie krótka seria rękawic, pierwszeństwo zakupu otrzymają stali klienci oraz osoby zgłaszające zainteresowanie e-mailem. 

 

Pozdrawiam,
Maciej Kuc 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl