O nas


 

 

  Od 1990 roku nasza rodzina produkuje w Świdnicy rękawiczki skórzane. Bazujemy na ponad 100 letniej tradycji szycia rękawiczek w naszym mieście. Rękawiczki M.Kuc produkujemy ręcznie z zachowaniem tradycyjnych metod wypracowywania i rozkroju skór.

   Przez wiele lat dopracowaliśmy własne fasony i dopasowane do polskich dłoni rozmiary aby satysfakcja z zakupu rękawiczek M.Kuc była jak największa.
Rękawiczki wbrew pozorom są produktem bardzo pracochłonnym i wymagającym. Skóra użyta w produkcji musi być miękka, cienka a przy tym maksymalnie trwała i odporna na rozrywanie.
Każda para przed uszyciem wymaga w pełni ręcznego "wypracowania" skóry aby rękawiczki się nie rozciągały i nie traciły fasonu w trakcie użytkowania. 

Ogromny napływ tanich i słabych jakościowo produktów chińskich bardzo utrudnił firmie prawidłowe funkcjonowanie i rozwój. 
Grono zadowolonych stałych Klientów pozwoliło przetrwać te zawirowania i powoli odbudowywać swoja pozycję na rynku.  

   W 2010 roku uruchamiamy nasz oficjalny sklep MKUC.PL, w którym dajemy możliwość zakupu naszych rękawiczek bezpośrednio od nas. 
Bazując na doświadczeniu zdobytym przez te lata staramy się oferować produkty dopracowane, wygodne i trwałe. 

   Z każdym rokiem poszerzamy ofertę oraz nawiązujemy współpracę z najlepszymi garbarniami europejskimi aby zaoferować klientom jak najwyższą jakość przy zachowaniu umiarkowanej ceny.
Dzięki temu nasze produkty są dostępne nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych a dzięki dobrodziejstwom internetu obsługujemy klientów z tak dalekich krajów jak Australia, Japonia, Nowa Zelandia, Hong Kong, Rosja, Skandynawia, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone i Kanada.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiam,
Maciej Kuc

 


Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl