Rękawiczki bez palców z pekari - niezwykle miękkie i trwałe

Dostępność: wyprzedane
Cena: 799,00 zł 799.00
ilość par

towar niedostępny

Ocena: 4.64
Producent: M.Kuc - manufaktura rękawiczek
Kod produktu: MR-PEC-1

Opis

Wspaniale miękkie, jedyne produkowane w Polsce, rękawiczki ze skóry pekari. Najwyższy model rękawiczek dostępny tylko u kilku najbardziej renomowanych producentów rękawiczek w Europie. Do każdej pary, wykonanej w sposób ręczny, dołączony jest podpisany certyfikat poświadczający legalność pochodzenia skóry. 

 

----------------

Szanowni Klienci zbieramy zamówienia na kolejną partię rękawiczek z pekari. 

Jeżeli wszystkie pozwolenia otrzymamy w terminie planujemy, że skóry dotrą do nas na początku czerwca 2020

Osoby zainteresowane zakupem rękawiczek prosimy o przesłanie informacji o chęci zakupu oraz danych kontaktowych na nasz adres mailowy ([email protected]). 

Jak tylko skóry dotrą do nas będziemy się z Państwem kontaktować w kolejności otrzymanych zgłoszeń.

 

Model bez palców idealny do prowadzenia samochodu w cieplejsze dni. Rękawiczki bardzo miękkie i przyjemne, świetnie leżą na dłoni i nie krępują ruchów. Ich zalety i wygląd ujawniają się po założeniu na dłonie.

Skóra na rękawiczki pochodzi z pekari, zwierząt dziko żyjących w lasach Ameryki Południowej (Peru). Jej sprzedaż jest mocno limitowana i wymaga uzyskania pozwolenia CITES.
Wspaniałe właściwości skóry - miękkość, mięsistość i niezwykła przyjemność w dotyku przy jednoczesnym zachowaniu dużej trwałości i wytrzymałości skóry sprawia, że rękawiczki z pekari są najdroższymi modelami u najlepszych europejskich producentów rękawiczek.

Tylko wykwalifikowani rzemieślnicy podejmują się szycia rękawiczek z pekari. Skóra, która jest bardzo elastyczna i miękka musi być długo i prawidłowo wypracowywana aby rękawiczki po uszyciu zachowała swój fason.
Trwałość tej skóry bierze się przede wszystkim z faktu, że pekari są zwierzętami dziko żyjącymi w swoim naturalnym środowisku (skóry używane przez nas pochodzą od dziko żyjących zwierząt - niehodowlanych - co jest poświadczone na certyfikacie CITES).

Wysoka cena wynika zarówno z wysokiego kosztu pozyskania skóry jak i z bardzo małej wydajności związanej z naturalnymi zadrapaniami i ugryzieniami na powierzchni każdej skóry. Ograniczają one bardzo mocno pole do wykorzystania na rozkrój.
Sporadyczne powierzchowne i zrośnięte gzy oraz delikatne blizny są cechą charakterystyczną skóry pozyskanej z dziko żyjących zwierząt i nie powodują one obniżenia trwałości skóry ani jej walorów estetycznych.

Kolor skóry jak widoczny na zdjęciach: jasny brąz/camel - skóra ma tendencję do patynowania w miarę użytkowania co dodaje rękawiczkom niesamowitego uroku w kolejnych latach noszenia.

Rękawiczki są szyte po złożeniu zamówienia i ze względu na pracochłonność wysyłka nastąpi w ciągu 2 do 7 dni w zależności od aktualnej liczby zamówień. 


Rękawiczki wykonane zgodnie z zasadami sztuki rękawiczniczej. Odpowiednie wyciąganie skóry na mokro oraz rozkrój na 18 elementów gwarantują utrzymanie fasonu przez cały okres użytkowania rękawiczek.


Gwarantujemy najwyższą jakość naszych rękawiczek i satysfakcję z zakupu.

 Jest to oryginalny produkt świdnickiej firmy Kuc mającej ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji rękawiczek i wyrobów ze skóry.

Jesteśmy polskim producentem rękawiczek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rękawiczki były najlepsze na rynku.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

16 czerwca 2016

Dzień dobry Zakupiłem te rękawiczki choć do tanich nie nalżą. W związku z tym przez krótki czas prześladowała mnie myśl, czy aby dobrze zrobiłem. Po otrzymaniu rękawiczek w dniu dzisiejszym jestem przekonany, ze rękawiczki są warte wydanych pieniądzy. Niesamowita jakość skóry, w życiu nie miałem wcześniej do czynienia z tak przyjemna w dotyku skórą. Reczawiczki odszyte zostały w sposób perfekcyjny. Oglądam je z każdej strony i nie mam do czego sie przyczepić ;-) Nawet ten tekst piszę mając na rękach świeżo zakupione rękawiczki. Jestem mega zadowolony z zakupu i bardzo polecam innym osobą, które poszukują najlepszej jakości rękawiczek, bez względu na cenę. W dodatku jest to produkt Polski ! Ps. Panu Maciejowi gratuluję prowadzonej firmy i życzę wielu sukcesów ! Ps. 2 .....nie, nie znam pana Macieja, a wcześniej nie znałem firmy Kuc, nie jest to kumoterstwo :P

Submit
 
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl